Зустріч E-learning спільноти в Запоріжжі

30 березня 2018 року відбулася зустріч E-learning спільноти в Запоріжжі! Для нашої команди це був перший захід у чудовому місті. Тому ми вирішили трохи відійти від звичного формату зустрічей і представили не 2 доповіді, а цілих 4!

Зустріч почалася з сюрпризу для команди Colorisoft – центр навчання і розвитку «Хлібодар» підніс коровай у подарунок, який у результаті змогли спробувати всі співробітники нашої компанії.

З першою доповіддю виступила Оксана Новаторський – керівник центру навчання і розвитку «Хлібодар». У своїй доповіді, тема якої «Можливості центру навчання: blended learning і вибір форматів навчання», Оксана поділилася своїми ідеями з приводу того, яким повинен бути ідеальний центр навчання. Ми детально розібрали, як навчати досвідчених і «дорослих» співробітників на прикладі моделі Девіда Колба.Спікер поділилася тим, як поєднати бажання власника бізнесу з можливостями відділу навчання, як реалізувати СДН своїми силами, як залучити співробітників у навчання. До речі, в основному, співробітники «Хлібодара» проходять навчання в неробочий час, і це не приносить їм ні краплі дискомфорту, адже весь процес організований з легкістю і любов’ю.

З наступною доповіддю «Гібридні форми навчання та Гейміфікація. Досвід роботи з інструментом розробки електронних курсів iSpring Suite, СДН iSpring Cloud »виступив Євген Гетьманчук – засновник і керівник консалтингової компанії« Getmanchuk Group ». Зі спікером ми говорили про те, як залучити до навчання «найважчих студентів» – топових менеджерів компанії, керівників і власників. Євген підказав, як легко знаходити підхід до топам завдяки квадрату психології Марстона Моултона, адже нерідко від ТОПів можна почути: я і сам усе вмію, хто ти такий, щоб мене вчити і т.д. У процесі доповіді учасники дізналися, що до менеджерів вищої ланки необхідний абсолютно інший підхід – нематеріальні вигоди від навчання, індивідуальний коучинг, спеціально підібрані програми навчання. Дуже важливо давати мікро дози інформації різними каналами: онлайн і оффлайн подача матеріалів, пости в Facebook та інших соціальних мережах, розсилки. Таким чином, можна змінити пошукову поведінку людини і непомітно для нього «підсадити» на навчання. Бонусом від спікера учасники заходу отримали доступ до навчального курсу по зворотному зв’язку і контролю керівників.

Після виступу Євгена ми перервалися на кава-брейк, в ході якого гості могли обговорити доповіді перших спікерів.

Далі свій виступ розпочала Олеся Литвиненко – начальник відділу навчання та оцінки Watsons. Олеся підготувала доповідь на актуальну тему «Як використовувати дистанційне навчання по максимуму?». Ми почали доповідь з огляду з тенденцій, які очікують нас у навчанні. До 2030 року необхідність навчатися і розвиватися виросте до 60 годин на тиждень, адже наші знання безпосередньо вливають на роботу компанії і, відповідно, на її дохід. Щоб компанія завжди йшла в ногу з часом, необхідно дотримуватися 5 – ти ключових принципів: вчитися швидше за конкурентів, вчитися всередині і ззовні, вчитися швидше, ніж змінюється зовнішнє середовище, вчитися прогнозувати майбутнє, вчитися визнавати помилки. Олеся поділилася своїм досвідом по залученню персоналу в навчання, як підбирати контент і як його впроваджувати.

Останнім спікером на зустрічі був Станіслав Загурський – співзасновник компанії Colorisoft. У своїй доповіді, темою якого була «Організація, що самонавчається. Що для цього потрібно? », спікер навів приклади класичної схеми корпоративного навчання, де всі учні програми і матеріали лягають на плечі HR-а, а також її альтернативного варіанту, в якому самі працівники виступають джерелом знань. Станіслав розповів про інструменти, які допомагають організувати самонавчальний процес:

 • Організаційна підтримка
 • Статистика
 • Процесне мислення
 • Технологічне забезпечення

Безумовно для того, щоб цей процес був максимально доступним для кожного, його варто автоматизувати і організувати єдину точку доступу. Для таких цілей можна використовувати, в принципі, будь-яку СДН. Станіслав навів приклад, як це легко можна реалізувати в хмарному рішенні, який називається Quickskills. Над створенням цього продукту працювала команда розробників з Одеси, з якими компанія Colorisoft прийла рішення об’єднати сили для розвитку даного проекту і виведення ринку e-learning України на новий рівень. Система дуже проста у використанні, і з нею можна ознайомитися в безкоштовній демо-версії за посиланням quickskills.pro.

Ми дякуємо всім учасникам заходу за те, що відвідали зустріч E-learning спільноти в Запоріжжі, за активну участь і цікаві запитання. І звичайно ж, окрема подяка спікерам за неймовірно корисні доповіді.

Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити наступні зустрічі.

З питань співпраці, участі та бажання стати спікером звертайтеся:

(044) 502-13-08

Оставьте комментарий

Последние записи

Що таке Синхронне навчання

Схема синхронного навчання має на увазі під собою передачу інформації викладачем (коучем, тренером) групі, яка навчаэться в установленому режимі реального

Подробнее »
Мероприятия
Вопросы?

Хотите узнать больше?

Свяжитесь с нами, чтобы мы могли ответить на вопросы и/или провести для Вас презентацию нашего продукта.  Happy business woman with coworkers meeting

  Отримайте інформацію по електронним курсам!


   Happy business woman with coworkers meeting

   Получите информацию по курсам для СДО!


    Happy business woman with coworkers meeting

    Заказать презентацию СДО Webtutor

     Happy business woman with coworkers meeting

     Получите консультацию по Websoft HCM!


      Happy business woman with coworkers meeting

      Получите консультацию по E-Staff Рекрутер!