Зустріч E-learning спільноти у Дніпрі

22 червня 2018 року відбулася зустріч E-learning спільноти в Дніпрі!

Наша команда вирішила на виїздних заходах проводити не 2, а 4 доповіді, тому наших гостей попереду чекало дуже багато інформації.

Зустріч почалася з екскурсії офісом компанії Агротек та огляду сільськогосподарської техніки John Deere.

З першою доповіддю на тему «Запуск і просування Сиситеми дистанційного навчання. Кейс Агротек» виступили Ольга Чорна –  керівник напрямку навчання, розвитку і оцінки персоналу, та Ольга Круглова – менеджер з навчання, тренер компанії Агротек.

В травні 2017 року компанія Агротек організувала відділ навчання, розвитку та оцінки персоналу, перед яким поставили завдання побудувати систему навчання з нуля. Одразу було прийнято рішення просуватися у 2-х напрямках: очне навчання і дистанційне одночасно. Оскільки в компанії 5 відділів з продажу з різними напрямками діяльності, тому необхідна була платформа, котра змогла б поєднати всі відділи в одному інформаційному полі та надала можливість проходити навчання одночасно.

Після тривалого ознайомлення з різними системами ДН компанія Агротек зупинила свій вибір на WebTutor. Отже, тепер ми ознайомимось з етапами впровадження СДН, через які пройшла компанія Агротек:

 • Створення дизайну порталу. Сам дизайн створював дизайнер, після чого постачальнику СДН передали макет порталу та технічне завдання до нього.
 • Встановлення ПЗ на сервер та інтеграція з базами даних.
 • Навчання адмініструванню СДН. До речі, дівчата проходили навчання у керівника Coloris Академії та тренера Лілії Снігур.
 • Перше знайомство з порталом. Ні, це ще не готовий портал. Це портал, на якому Ви можете протестувати все те, що Ви бажали отримати і прописувати у технічному завданні.
 • Наповнення порталу інформацією: створення нових блоків, груп, умов… Наповнення  порталу освітніми матеріалами для створення бази знань, блок документів, фільми та книги, які будуть корисними для співробітників.

Також, паралельно йшла робота з просування порталу серед співробітників, адже потрібно було зацікавити колег у навчанні. Для внутрішнього піару застосували:

 • За допомогою ІТ-відділу встановили усім заставку при відкритті браузеру, таким чином кожний бачив скільки часу залишилося до презентації порталу
 • Встановили інформаційні стенди в холах офісів
 • За тиждень до запуску порталу співробітникам провели інструктаж по роботі з порталом

Ось такий шлях пройшов відділ навчання, розвитку та оцінки персоналу до запуску системи дистанційного навчання.

Більш детально з інформацією Ви можете ознайомитись у презентації.

Другим спікером на нашій зустрічі був Денис Бегай – керівник напрямку E-Staff Рекрутер у компанії Соlorisoft та тренер Coloris Академії. Денис презентував доповідь на тему: «Підбір персоналу: корисні можливості E-Staff Рекрутер».

Мабуть не знайдеться рекрутера, котрий хоча б раз не чув про цю программу. А для тих, хто вперше про неї дізнався, повідомимо – E-Staff – це система повного циклу, яка автоматизує рутинні операції такі як: обробка резюме, ведення бази кандидатів, управління вакансіями та ще багато можливостей.

Денис розповів нам про те, як використовувати E-Staff для більш продуктивної роботи:

 • Інтеграція з кар’єрними сайтами – більше 7 сайтів по Україні або ж інтеграція з корпоративним сайтом для передачі/отримання інформації
 • Масовий підбір персоналу. Дуже корисний модуль для компаній сфери рітейлу, котрий дозволяє провести інтеграцію з ІР-телефонією для запису дзвінків у програму, полегшує занесення кандидатів через заповнення швидкої форми (корисно для колл-центрів, котрі спеціалізуються на підборі персоналу).
 • Інтерфейс керівника. Дозволяє керівнику ініціювати створення нової вакансії без втручання в роботу програми, перегляд статусів за своїми вакансіями, перегляд усіх кандидатів, які розглядаються в рамках вакансій.
 • Інтеграція з ПЗ WebTutor: можливість публікації вакансії на внутрішньому порталі WebTutor, перегляд внутрішніх вакансій співробітниками / керівниками на порталі, можливість для співробітників створювати резюме для кадрового резерву, рекомендації на внутрішні вакансії, система підписок на внутрішні вакансії.
 • Відео-інтерв’ю: створення опитувального листа, відправка завдання кандидатам та отримання відповідей.

Більш детально з можливостями E-Staff Рекрутер Ви можете ознайомитись на сайті http://get-estaff.com.ua та у нашій презентації.

Після виступу Дениса ми перервалися на кава-брейк, в ході якого гості могли обговорити доповіді перших спікерів та трохи відпочити.

Далі свій виступ розпочав Сергій Іванішкін – керівник групи управління дистанційним навчанням і комунікаціями компанії “HOP HEY” (Море Пива). Сергій підготував доповідь на актуальну тему «Досвід створення мотиваційних програм для роздрібної мережі. Плюси і мінуси».

Спікер поділився своїм досвідом створення мотиваційних програм для роздрібної мережі. Перш за все, потрібно чітко поставити мету, яку бажаєте досягти за допомогою мотивації: покращення показників з продажів, надання кращої інформації продавцям. По-друге, потрібно ретельно обдумати концепцію гейміфікації та її візуальний вигляд. По-третє, потрібно знайти людей, котрі допоможуть зробити всі нюанси з технічних питань та допоможуть впровадити гейміфікацію у життя.

Сергій під час доповіді зробив декілька акцентів, які допоможуть Вам:

 • Чітко прописувати правила гри
 • Проаналізувати всі ризики
 • Вибрати найбільш доречну тривалість мотиваційної програми
 • Взяти до уваги психотипи гравців

Компанія HOP HEY (Море Пива) провела вже 3 мотиваційні програми, серед яких «Золота лихоманка»«Пірати в Карпати» та програма про крафтове пиво. Вважаємо, що працівникам цієї компанії дуже пощастило, адже по завершенню гейміфікації їх очікують не тільки призи, а ще й розваги.

Тут можна ознайомитись з презентацією Сергія Іванішкіна.

Останнім спікером на зустрічі був Станіслав Загурський – співзасновник компанії Соlorisoft. У своїй доповіді, темою якого була «Чат-боти в сфері HR», Станіслав познайомив нас з поняттям ботів, їх механікою, принципом роботи. Спікер привів декілька прикладів ботів та сфер їх застосовування. Адже для навчання та підбору необхідно використовувати різну механіку роботи чат-бота.

Більш детально з цією темою можна ознайомитись у презентації.

Ми дякуємо всім учасникам заходу за те, що відвідали зустріч E-learning спільноти в Дніпрі, за активну участь і цікаві запитання. Дякуємо компанії Агротек за чудову організацію події, подарунки гостям та спікерам. І звичайно ж, окрема подяка спікерам за неймовірно корисні доповіді.

Оставьте комментарий

Последние записи

Що таке Синхронне навчання

Схема синхронного навчання має на увазі під собою передачу інформації викладачем (коучем, тренером) групі, яка навчаэться в установленому режимі реального

Подробнее »
Мероприятия
Вопросы?

Хотите узнать больше?

Свяжитесь с нами, чтобы мы могли ответить на вопросы и/или провести для Вас презентацию нашего продукта.  Happy business woman with coworkers meeting

  Отримайте інформацію по електронним курсам!


   Happy business woman with coworkers meeting

   Получите информацию по курсам для СДО!


    Happy business woman with coworkers meeting

    Заказать презентацию СДО Webtutor

     Happy business woman with coworkers meeting

     Получите консультацию по Websoft HCM!


      Happy business woman with coworkers meeting

      Получите консультацию по E-Staff Рекрутер!