Управління знаннями

Автоматизація процесів

Ваша система управління знаннями компанії

«Управління знаннями – це система, яка передбачає інтегрований підхід до пошуку, збору, оцінки, відновленню і поширенню всіх інформаційних активів підприємства. До складу таких активів можуть входити бази даних, документи, політики, процедури, а також знання і досвід окремих працівників, які раніше не фіксувалися» – Gartner Group.

Основне призначення – комплексне рішення задач систематизації та класифікації знань, накопичених в різних модулях системи Websoft HCM (документи порталу, питання і тести, обговорення в форумах, курси), а також полегшення пошуку матеріалів і контролю ознайомлення з ними, організація взаємодії з предметними експертами.

Можливості модуля управління знаннями

База знань як сервіс для співробітників

База знань - один з основних активів компанії

Для того, щоб зробити її максимально простою, зручною у використанні і ефективною, необхідно розуміти, які навчальні формати будуть найбільш підходящими для конкретної мети і для конкретної компанії. І надалі, мати можливість доповнити основний формат іншими навчальними ресурсами.

Websoft HCM – Система управління талантами. Платформа для автоматизації HR-процесів, що дозволяє вибудувати процеси відповідно до логіки бізнесу.

Питання?

Хочете дізнатися більше?

Зв’яжіться з нами, щоб ми могли відповісти на питання і / або провести для Вас презентацію нашого продукту.