WebSoft HCM

Програмне забезпечення

WebSoft HCM - управління людським капіталом

WebSoft HCM – це сучасна платформа класу систем Human Capital Management, створених для управління людським капіталом або людськими талантами (Talent Management)

Головні особливості та переваги платформи

Сучасні рішення

Система працює на серверах замовників і з "хмари" і сумісна з більшістю сучасних технологічних платформ. Доступ до системи надається через легко настроюється веб-інтерфейс, мобільний додаток або спеціальні чат-боти.

Пакет готових рішень

Завдяки величезній кількості користувачів і багаторічному досвіду, була створена система швидких рішень для більшості основних HR-процесів. Нашим клієнтам також пропонується можливість користуватися спеціальною бібліотекою готових рішень, що дозволяють перевести в digital формат окремі HR-процеси (наприклад, отримання зворотного зв'язку або адаптацію нових працівників) в найкоротший час і з найменшими витратами.

Управління талантами

Автоматизація всього циклу з управління талантами - від підбору і навчання до кар'єрного планування.

Простота і відкритість

Будучи готовою "коробочною" пропозицією, платформа також має вбудовані інструменти розробки і налаштування, які підійдуть як програмістам, так і адміністраторам, які не мають спеціальних навичок.

Багато користувачів

Сотні великих компаній країн СНД довіряють платформі Websoft HCM свої завдання в сфері HR. При розробці платформи враховувалися кращі HR-практики провідних компаній.

Впровадження

Спеціально для вашої компанії

Ви можете вибрати найбільш зручний для вас варіант використання WebSoft HCM.

При придбанні WebSoft HCM ми надаємо повну технічну підтримку і навчання, допомагаємо максимально швидко запустити систему, щоб без зволікання отримувати від неї віддачу. У разі, якщо вам буде потрібно автоматизація більш складних і нестандартних HR-процесів – досвідчені фахівці нашої проектної команди будуть готові розібратися з вашими технічними завданнями і взяти їх в розробку.

Хочете більше дізнатися про WebSoft HCM платформі, сучасний підхід до автоматизації HR-процесів і кращі практики? Замовте у нас демо-версію системи або залиште заявку на індивідуальну презентацію фахівця.

Області застосування

Управління навчанням

Детальніше >>>

Дистанційне навчання

Детальніше >>>

Управління знаннями

Детальніше >>>

Оцінка персоналу

Детальніше >>>

Адаптація новачків

Детальніше >>>

Автоматизація рекрутингу

Детальніше >>>

Мобільне навчання

Детальніше >>>

Управління кадровим резервом

Детальніше >>>

Чат-боти

Детальніше >>>

Проведення вебінарів

Детальніше >>>

Гейміфікація

Детальніше >>>

Ваші завдання

Опишіть нам Вашу задачу >>>

Наші клієнти, які використовують WebsoftHCM

Питання?

Хочете дізнатися більше?

Зв’яжіться з нами, щоб ми могли відповісти на питання і / або провести для Вас презентацію нашого продукту.