Впровадження системи

Автоматизація процесів

Експрес-впровадження

Експрес-впровадження – це налаштування фахівцями Colorisoft системи замовника, з проведенням навчання та консультування. Ми готуємо вашу систему до оперативного запуску відповідно до переліку найбільш необхідних параметрів.

Скорочення часу і фінансових витрат на впровадження системи, запуск системи з вже вибраних установок, відсутність програмування і унікальних налаштувань – це, як результат, менша кількість помилок, відсутність процесу тестування, простота подальшого оновлення.

Хто виконує роботи по експрес-впровадження?

Роботи по експрес-впровадження виконає досвідчений консультант-аналітик компанії Colorisoft. В процесі настройки (як віддалено, так і з офісу замовника) наш фахівець надасть вам опис виконаних налаштувань, а також проведе навчання в очній або дистанційній формі (за бажанням замовника).

Результат експрес-впровадження

У отримуєте систему з безліччю можливостей, готову до використання.

У чому особливість експрес-впровадження?

Автоматизація процесів

Унікальне впровадження системи для вашої компанії

Ми успішно реалізували понад 200 проектів. Кожен з них унікальний, адже залежить від завдання проекту, специфіки бізнесу, нюансів впровадження і особливостей корпоративної культури. Для реалізації подібних впроваджень необхідний провайдер, який здатний швидко реагувати на будь-які зміни.

Налагодження та доопрацювання

Впровадження нашої платформи має на увазі повну настройку функціоналу згідно цілям і задачам вашого бізнесу. Ми швидко і грамотно адаптуємо програмне забезпечення відповідно до вибудуваної в компанії системою процесів, залишивши тільки необхідний для роботи функціонал.

У разі якщо завдання будуть виходити за стандартну настройку Websoft HCM, ми розширимо функціонал системи, розробивши індивідуальне рішення.

Аналітика та Інтеграція

Якщо ви не до кінця визначилися з вимогами і не знаєте, як вирішити задачу, наші аналітики допоможуть визначити найбільш швидкий шлях для досягнення мети.

Для комфортної роботи з платформою Websoft HCM користувачам надана можливість інтеграції з 1C, SAP, системами кадрового обліку, системами управління доступом (Active Directory, LDAP – каталогами), поштовими сервісами, і сервісами смс-розсилок, а також електронними каталогами.

Дизайн

Websoft HCM дозволяє в рамках однієї системи створити різні по функціоналу і дизайну портали. Дизайн може відповідати вимогами бренд-бука і обмежується тільки фантазією. Крім візуальної складової, в Websoft HCM є можливість використання для роботи декількох мов.

Websoft HCM – система управління талантами. Платформа для автоматизації HR-процесів, що дозволяє вибудувати процеси відповідно до логіки бізнесу.

Питання?

Хочете дізнатися більше?

Зв’яжіться з нами, щоб ми могли відповісти на питання і / або провести для Вас презентацію нашого продукту.