О компанії

Заснування компанії

Ми створили компанію, щоб допомагати HR.

План заснувати Colorisoft виник в 2005 році, коли 2 фахівця з великими знаннями в сфері HR та навчання персоналу, прийняли рішення об’єднати спільні зусилля для створення компанії, яка допомогла б автоматизувати основні HR-процеси.

Сьогодні Colorisoft – лідер українського ринку по автоматизації цілого комплексу бізнес-процесів, пов’язаних з підбором і розвитком персоналу.

Провівши дослідження за результатами декількох проектів, ми довели, що за допомогою наших програм річні витрати на навчання скорочуються в середньому в 5 разів, при цьому чисельність учнів збільшується в 10! Таким чином, розробляючи і впроваджуючи різні програми по автоматизації підбору і навчання персоналу, ми надаємо можливість забути про рутинної роботи і сфокусуватися на завданнях, що вимагають уваги і креативу.

У 2014 році компанія прийняла рішення вийти на простір Serious games. Перейшовши на новий рівень, наша команда приступила до створення ігрового симулятора QuickSkills, який був презентований в 2015 році.

Поряд з першочерговими завданнями наша компанія бере активну участь у розвитку сфери e-learning. Ми проводимо щомісячні зустрічі, на яких діляться своїм досвідом кращі фахівці з навчання та розвитку персоналу.

Наші фахівці

Наша команда

В нашій команді працюють найактивніші, позитивні і цілеспрямовані співробітники.

Олександр Кашменскій

Директор

Станіслав Загурський

Комерційний директор

Анатолій Шкуратовскій

Керівник IT відділу

Тетяна Тумаха

Керівник відділу продажів

Будуй кар'єру з нами!

Colorisoft – це лідер на ринку автоматизації ключових HR-процесів. Всіх результатів ми досягли завдяки відмінній команді. У ній зібралися різні фахівці: менеджери, дизайнери, розробники, аналітики, маркетологи та інші. Якщо у вас є бажання розвиватися і рости разом з нами, то надсилайте нам своє резюме.

Programmer team

Присоединяйтесь к нашей команде!

  Введите Ваше полное имя

  Enter a valid email

  Сопроводительное сообщение приветствуется

  Подержка PDF, DOC, DOCX файлов

  Happy business woman with coworkers meeting

  Получите консультацию по Websoft HCM!   Happy business woman with coworkers meeting

   Получите консультацию по E-Staff Рекрутер!