Нове онлайн-навчання

Створювати навчальні курси, які залучать співробітників

Нові інтерфейси

Просто як раз, два, три

01.

СТВОРІТЬ НАВЧАЛЬНИЙ КУРС ...

02.

... ПРОСТО СТВОРИТИ БЛОКИ ТА З'ЄДНАТИ МИШКОЮ ...

03.

... ПРИЗНАЧТЕ КУРС СПІВРОБІТНИКАМ І ОТРИМАЙТЕ РЕЗУЛЬТАТ!

Posuere lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Elementum sagittis vitae et leo duis ut.

Що таке СДН QuickSkills

QuickSkills – це система дистанційного навчання (СДН), яка дозволяє швидко і легко створювати цікаві навчальні курси. З його допомогою Ви зможете відтворити кейси Вашої компанії, навіть в ігровому форматі. Особливістю QuickSkills є простота, зручність і доступність створення навчального контенту.

Плюси для HR - менеджерів

 • Найефективніший спосіб навчання менеджерів з продажу та колл-центрів.

 • Проста і легка розробка.

 • Створення ігор на кейсах з вашого бізнесу.

 • Велика кількість фонів і персонажів.

 • Спільна робота над курсом або грою.

Плюси для співробітників

 • Втягують у цікаве навчання.

 • Розвиток конкретних навичок.

 • Змагання з колегами.

 • Цікаві тести на основі діалогів.

 • Розбір і аналіз помилок в кінці курсу.

 • Можливість навчання на комп'ютері або мобільному телефоні.

Система дистанційного навчання

Можливості QuickSkills

Головна перевага Quickskills – це доступність, навіть для людей, які ніколи не працювали з дистанційним навчанням. Візуальний редактор курсу дозволить розв’язати руки і вільно творити.

quickskills-course screenshot

СТВОРЕННЯ КУРСІВ РІЗНІ ТЕМИ

Даний інструмент ідеально підходить для відпрацювання технік продажів, підбору персоналу, розвитку навичок, вирішення конфліктів, тестування і будь-якого іншого навчання, яке містить діалоговий кейс.

КОНСТРУКТОР КУРСІВ

В основі конструктора лежить технологія Нелінійних Сценаріїв.

Він дозволяє створювати несподівані сюжети, інтерактивні курси, тести і продовжувати навчання в залежності від відповідей співробітника.

quickskills screenshot designer
quickskills end of course

БАЛИ ТА РЕЙТИНГИ

В процесі проходження гри співробітник набирає бали за правильність відповідей і бачить зворотний зв’язок. Залежно від правильності відповіді кількість балів змінюється. Після проходження гри він бачить результати і детальний розбір відповідей з балами і поясненнями.

ЗОБРАЖЕННЯ ВЖЕ ГОТОВІ

У конструкторі є можливість надати теорію, створити діалог з індивідуальним фоном і персонажем. Крім вбудованої бібліотеки фонів і персонажів Ви можете завантажити свої зображення для створення ще більш привабливих курсів.

quickskills characters
quickskills-mobile

МОБІЛЬНЕ НАВЧАННЯ

QuickSkills працює на всіх екранах, включаючи мобільні телефони, планшети, ноутбуки і настільні комп’ютери. Ваші співробітники можуть навчатися де їм подобається. Незабаром з’являться додатки і мобільне навчання буде ще зручніше.

НАВЧАННЯ ПРОДАЖАМ

Важливим елементом конструктора є довідник товарів і послуг. Навчаючись співробітник може продавати Ваші товари віртуальним клієнтам, тренуючи свої навички. У гру можна внести товари і послуги компанії із зазначенням опису, їх вартості та зображення.

quikskills products
Інноваційний інструмент

Які види матеріалів можна використовувати?

Інструмент призначений для створення навчальних курсів в форматі динамічної гри, які можуть бути легко адаптовані під різні сфери бізнес-діяльності.

Діалоги з персонажем

Цей блок дозволить Вам створити ситуаційні діалоги. Щоб його створити, досить вибрати фон, персонажа і ввести репліки. Кожна відповідь може будувати свою гілку проходження.

Текст і Зображення

Якщо Ви хочете дати теоретичний матеріал або якусь інструкцію, зробіть це за допомогою редактора. Вставляйте текст, картинки, відео.

Відео

За допомогою цього блоку Ви можете розмістити відео ролик або створити нелінійний фільм. Після перегляду, запропонуйте співробітнику тест або варіанти подальшого проходження.

Універсальний інструмент

Області застосування

QuickSkills – це платформа, на основі якої можна створювати власні сценарії-імітатори конкретних ситуацій, навчати співробітників, мотивувати і розвивати робочі якості персоналу в форматі бізнес-ігор.

Техніки продажів

Навчіть практикам продажів, прийнятим у Вашій компанії. Сфокусуйте увагу Ваших співробітників на головних особливостях, проведіть розбір поведінки в типових або нестандартних ситуаціях під час продажу.

Розвиток навичок

Створіть гру для відпрацювання і розвитку навичок своїх співробітників: вироблення і прийняття рішень, ведення переговорів, лідерства і не тільки! За допомогою СДН QuickSkills Ваші можливості  тільки виростуть.

Рішення конфліктів

Покажіть Вашим співробітникам які конфлікти можливі і як правильно з них виходити. Створюйте навчальні ситуації на тему конфліктів. Після тренувань вони зможуть пройти ці ситуації в житті.

Тестування знань

Перетворіть нудне тестування в цікаві ігри. Використовуючи симулятор, Ви зможете «оживити» подачу питань або розробити цілі кейсові ситуації.

Навчання продуктам

Навчіть співробітників продуктовій лінійці, покажіть в яких ситуаціях підходить саме Ваш товар, як правильно його продати. Пам’ятайте, що знання продукту дуже важливо для успіху в продажах.

Будь-який кейс вашої компанії

Використовуйте ігровий симулятор як «базу знань» компанії, оскільки реальні приклади можна розібрати в симуляційній формі, а рівень ефективної поведінки співробітників підніметься в рази.

Питання?

Хочете дізнатися більше?

Зв’яжіться з нами, щоб ми могли відповісти на питання і / або провести для Вас презентацію нашого продукту.