Новий додаток для платформи Websoft HCM – Управління розсилками

Розсилка інформації по електронній пошті – один з найбільш поширених та зручних способів інформування співробітників. Він може успішно використовуватися в різних HR-процесах, наприклад, в адаптації нових працівників, а також для розсилки новин, оглядів, і будь-який інший корпоративної інформації.

WebSoft HCM дозволяє гнучко організувати автоматичну розсилку листів, при настанні певних подій – узгодження заявки, призначення курсу, скасування заходу, і т.п. Але, іноді, різним групам співробітників потрібно розсилати різну інформацію – дайджести новин, галузеві огляди, звіти, тематичні добірки, анонси подій … Робити це за допомогою стандартного інтерфейсу адміністратора системи не завжди зручно, особливо якщо варіантів розсилок і груп одержувачів багато. Тому ми і підготували спеціальний додаток, яке так і називається – «Управління розсилками».

Iнтерфейс програми


Ця програма являє собою «надбудову» над WebSoft HCM, яку просто адаптувати під потреби компанії і легко використовувати.

Основна одиниця управління в додатку – канал. Користувачі, яким надано необхідні права доступу, можуть вести свої канали. Для кожного каналу можна задати один або декілька списків розсилки. Список розсилки це або вказівка на групу співробітників, створену раніше в системі або список користувачів, обраних адміністратором каналу.

Cтворення листи

Крім каналів і списків розсилки, адміністратори можуть також налаштувати довідник тематик. Створюючи розсилку, адміністратор вказує одну або кілька тем, до яких відноситься відправляється лист. Воно буде доставлено тільки тим користувачам, які вказали цю тематику в списку своїх інтересів. Для того, щоб користувачі могли управляти своїми підписками і важливими їх темами створений спеціальний інтерфейс для HR-порталу.

Інтерфейс співробітника для управління розсилками

Розсилки можуть бути як разовими, так і періодичними. Ви можете планувати відправку розсилок за розкладом.

Додаток також дозволяє створювати шаблони, відповідно до яких оформляються генеруються листи. У них можна використовувати HTML-розмітку, JavaScript-код та інформацію з бази системи. Це дозволяє генерувати листи з гнучким вмістом і оформленням відповідно до корпоративних стандартів. Адміністраторам програми доступні звіти, що дозволяють проаналізувати кількість передплатників каналів, сформованих і відправлених листів.

Один зі звітів додатки

Ми впевнені, що новий додаток істотно полегшить адміністраторам платформи розсилку інформації співробітникам, дозволить зробити її таргетированной і своєчасною.

Оставьте комментарий

Последние записи

Що таке Синхронне навчання

Схема синхронного навчання має на увазі під собою передачу інформації викладачем (коучем, тренером) групі, яка навчаэться в установленому режимі реального

Подробнее »
Мероприятия
Вопросы?

Хотите узнать больше?

Свяжитесь с нами, чтобы мы могли ответить на вопросы и/или провести для Вас презентацию нашего продукта.  Happy business woman with coworkers meeting

  Отримайте інформацію по електронним курсам!


   Happy business woman with coworkers meeting

   Получите информацию по курсам для СДО!


    Happy business woman with coworkers meeting

    Заказать презентацию СДО Webtutor

     Happy business woman with coworkers meeting

     Получите консультацию по Websoft HCM!


      Happy business woman with coworkers meeting

      Получите консультацию по E-Staff Рекрутер!