Конференція E-learning Ukraine 2017

24 листопада 2017 року відбулася друга щорічна всеукраїнська конференція, присвячена дистанційному навчанню – E-learning Ukraine 2017.

Цей захід зібрав 100+ фахівців з 60+ провідних компаній України. Протягом усього робочого дня ми обговорювали найважливіші та найактуальніші теми в корпоративному e-learning.

Першим виступив Антон Савочка – керівник школи проектного менеджменту, консультант-тренер «Юрія-Фарм», сертифікований бізнес-тренер, доктор філософії (PhD). З Антоном ми співпрацюємо вже давно, він – один з найбільш позитивних спікерів E-learning спільноти.

На конференції темою його доповіді була: «Blended learning: ролі і компетенції команди «ЮРІЯ-ФАРМ».

У ході виступу ми розібрали, що означає змішане навчання: змішування традиційних методик і цифрових технологій. Антон розповів про три «сумішы», які вони застосовують у себе в компанії: ситуаційне керівництво, управління змінами і лідерство. Після чого ми перейшли безпосередньо до ролей, таких як: архітектор СДН, експерт, сценарист, дизайнер, адміністратор СДН і фахівець з навчання, а також компетенцій співробітників при створенні курсу. Аудиторія була залучена в дискусію, і на спікера посипалося багато запитань, на які Антон з радістю відповів. Змішуйте на здоров’я 🙂

З наступною доповіддю виступила Олена Івашина – начальник відділу навчання в ПУМБ і фахівець з більш ніж 10-ти річним досвідом в сфері HR! Її виступ був присвячений темі «Ефективність у навчанні: щоденні дії для досягнення результату». Ми поговорили про те, як будувати систему навчання під потреби бізнесу і бачення топ-менеджерів. Олена показала, яких результатів очікує бізнес від навчання і поділилася тим, як навчання допомагає підвищити результативність роботи співробітників.

Після невеликого відпочинку у вигляді перерви на каву, набравшись сил і підбадьорившись, ми приступили до наступних доповідей.

Почала Олеся Литвиненко – начальник відділу навчання та оцінки Watsons, спікер E-learning спільноти з темою, що набирає актуальності в Україні,  «Маркетинг для просування навчального порталу». Олеся запропонувала учасникам подивитися на СДН як на продукт. Є 6 питань, на які потрібно відповісти для просування продукту.

Але ми зупинилися на двох основних – Хто наші клієнти? Для кого цей продукт? і Як наш продукт вирішує «біль» / потребу наших клієнтів? Позиціонування СДН повинно бути направлене на клієнта. Тому будь-яка ваша активність повинна відкривати продукт з іншого, нового боку, створювати його цінність, робити його цікавим і затребуваним.

Наступним виступив Олексій Корольков – генеральний директор компанії WebSoft. Олексій вже другий рік радує наших учасників своєю присутністю на конференції і своїми надзвичайно трендовими доповідями. Олексій презентував нам доповідь на тему «Тренди і технології для Digital HR».

Спікер розповів про нові технології, які дозволяють підвищити ефективність управління персоналом. Як відомо, технології змінюються швидше, ніж реальна продуктивність бізнесу. Адже цьому сприяє технологічний процес і соціальні зміни. Хочете дізнатися, що таке прийде в Digital HR? Слідкуйте за лідерами технологічної сфери, такими як Apple, Samsung, IBM. Доповідач показав, що нового нас чекає в підборі персоналу, в оцінці персоналу, формах навчання. І навіть познайомив учасників з такими термінами як “уберізація” і “роботизація”. Якби не обід, який вже був підготовлений, ми б спілкувалися з Олексієм до самого вечора 🙂

Після обіду ми почали з доповіді «Big Data в e-learning», з яким виступив Олександр Сліпець (Forward Bank). Олександр – керівник проектів і програм дистанційного навчання Forward Bank, фахівець з 10-ти річним досвідом роботи в сфері навчання персоналу, останні 5 років активно займається впровадженням E-learning і автоматизацією HR-процесів.

У своїй доповіді спікер розповів чому не можна називати будь-які дані Big Data. Олександр поділився своїм прикладом роботи з великим обсягом даних, коли Forward Bank змінив модель бізнесу і почав працювати за партнерською схемою. Також спікер допоміг учасникам розібратися в тому, які дані є у них в системі, і для чого вони потрібні. Ідентифікаційні дані про співробітника, дані активностей користувачів на порталі, контент системи навчання, системні дані, звіти за результатами навчання … Перевірте, чи всі дані Ви використовуєте у своїй роботі?

Наступним виступив Михайло Тустов – керівник відділу навчання та розвитку Академії ДТЕК.

Михайло – тренер з 15-ти річним досвідом. Гравець з 35-ти річним досвідом. Автор ігр: “Захисник корони», «Time to Cash», «Start Up IT», «Ораторій» та ін … Тема його доповіді звучала як: «Помилки при впровадженні гейміфікація. Як не зробити благо на шкоду?!».

Михайло вирішив піти, як кажуть, від зворотнього: розповісти про помилки при впровадженні гейміфікації, щоб допомогти нашим учасникам полегшити цей нелегкий процес. Залучити до процесу всіх було досить легко, адже спочатку ми провели бадьору розминку 🙂 Опитування в соц. мережах, активна бесіда з усіма учасниками, бонуси у вигляді корисної інформації. Отже, що для Вашої компанії гейміфікація, і чи є це помилкою? Нова іграшка керівника, добровільно-примусове залучення до процесу гейміфікації, складний функціонал – не єдині помилки. Завдяки спікеру, наші учасники зможуть зробити процес впровадження гейміфікації в своїх компаніях набагато легше.

Після цього ми перейши до доповіді на тему «Дизайн hr-порталу як інструмент підвищення ефективності e-learning», з яким виступила Лілія Снігур – фахівець з десятирічним досвідом у сфері корпоративного навчання, бізнес тренер, призер конкурсу CourseLab 2012 і спікер E-learning спільноти.

Доповідь виявивилась максимально корисною і цікавою, не дивлячись на деякі технічні складності. Спікер поділилася з нами своїм досвідом створення порталу, де ми розібрали концепцію, основні складові та функціонал порталу. Також ми поговорили про контент, який повинен наповнювати портал, і про те, наскільки необхідний аналіз порталу як і для розробників, так і для користувачів порталу.

З останньою доповіддю виступив Олександр Бичковський – керівник напрямку дистанційного навчання СК «УНІКА» з досвідом роботи з сфері дистанційного навчання більше 5 років. На конференцію Олександр підготував доповідь на тему «Досвід впровадження «Живих вебінарів» від UNIQA».

Спікер поділився досвідом створення та впровадження в своїй компанії вебінарів, які проводять самі ж співробітники. Олександр зазначає, що завдяки цьому проекту підвищився інтерес до навчання, є приємні бонуси, як і для тренерів, так і для слухачів. А чого варті листи про вебінари, оформлені в корпоративному стилі з музичним супроводом. Ну як тут не захочеться отримати нові знання?

На цій доповіді наша конференція добігла кінця. Підводячи підсумки, можна з упевненістю сказати, що день був неймовірно насиченим, повним цікавої інформації та нових знань. Тут кожен знайшов щось актуальне для себе, і ми безмежно раді, що нам вдалося досягти головної мети – створити майданчик для обміну досвідом серед фахівців.

Ми вдячні кожному учаснику за те, що були в цей день з нами і проявляли таку активність, усім спікерам за прекрасні доповіді, а нашим партнерам за підтримку і готовність внести свій вклад у розвиток HR сфери: генеральному HR партнеру Work.ua, а також Богуш Тайм , Бодо, ІнглішДом, Академії ДТЕК, HR Лізі, Асоціації українського бізнесу в Польщі.

Спасибі всім за теплі відгуки, за високу оцінку нашого заходу! Ми сповнені ідей щодо поліпшення і в наступному році переконаємо Вас, що це була далеко не межа 🙂

Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити наступні зустрічі. З питань співпраці, участі та бажання стати спікером звертайтеся:

(044) 502-13-08

www.coloris.com.ua

Оставьте комментарий

Последние записи

Що таке Синхронне навчання

Схема синхронного навчання має на увазі під собою передачу інформації викладачем (коучем, тренером) групі, яка навчаэться в установленому режимі реального

Подробнее »
Мероприятия
Вопросы?

Хотите узнать больше?

Свяжитесь с нами, чтобы мы могли ответить на вопросы и/или провести для Вас презентацию нашего продукта.  Happy business woman with coworkers meeting

  Отримайте інформацію по електронним курсам!


   Happy business woman with coworkers meeting

   Получите информацию по курсам для СДО!


    Happy business woman with coworkers meeting

    Заказать презентацию СДО Webtutor

     Happy business woman with coworkers meeting

     Получите консультацию по Websoft HCM!


      Happy business woman with coworkers meeting

      Получите консультацию по E-Staff Рекрутер!